Erateks Logo

Erateks Twitter
Erateks Facebook
Erateks RSS

Hakkımızda

Erateks 1992 yılında adidas ve benetton markalarına nakış üretim desteği vermek üzerine faaliyete başlamış, 2001 yılından itibaren Fenerium markasının oluşumuna destek vermek; amacı ile aktif spor üretimine yönelik yatırımını genişletmiştir.

2004 yılında adidas ile iş birliği anlaşması yaparak, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş takımlarının forma üretimlerine başlayan firmamız 2014 yılından itibaren Esenyurt' ta halen bulunduğu binada faaliyetine devam ederek sektörünün gerektirdiği tüm yeniliklerine uygun teknolojik yatırımına devam etmiştir.

2008 yılında Dünyanın en eski spor markalarından olan Erima ile işbirliğine başlamış. Stanno, Do you footbal, Hummel NL, markalarına üretim gerçekleştirerek, Ülkemiz ihracatına katkıda bulunmaya başlamıştır. Firmamız, 2010 yılında  Puma UK, 2011 yılında Diadora Norveç ve Milles Fushıon ile anlaşmalar imzalamıştır.

Artan Kapasite ihtiyacına yönelik 2012 yılı Kasım ayında Fatsa / Ordu da 4100 m2 lik yeni bir üretim tesisi yatırımı yapan Erateks her geçen gün daha ileriye gitmektedir.

İHKİB Bronz Başarı Sertifikası

SMETA

erateks SMETA Raporu

Erateks Fatsa SMETA Raporu

  Onaylı olduğumuz Firmalar

audit

Ana Başlıklar

Anasayfa
Üretim
Pazarlama
İnsan Kaynakları
İletişim

Markamız

Hummel